Viackolový pohovor

Ak ste na osobnom pohovore uspeli, neznamená to hneď nástup do novej práce. V súčasnosti totiž veľa firiem a personálnych agentúr robí viackolové pohovory.

V prípade vášho úspechu v prvom kole tak dostanete pozvánku do kola druhého. To sa spravidla veľmi nelíši od prvého kola. Rozdiel je len v tom, že v ďalších kolách máte možnosť prezentovať sa už pred vyšším vedením spoločnosti, respektíve pred vašim potenciálnym priamym nadriadeným. Napriek tomu, že tieto stretnutia vám môžu pripadať úplne rovnaké, nikdy ich nepodceňujte a vždy sa na nich od prezentujte rovnako profesionálne ako v prvom kole.

Každý z týchto ľudí vás totiž bude taktiež hodnotiť a prispeje k záverečnému rozhodnutiu zamestnávateľa o tom, či pracovnú pozíciu získate alebo nie.

PHP error in Ad Inserter block 2 - Block 2
Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/home/clients/praca-ako.sk/!reklama/2017-intext-bublina.php) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/php73/:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.8.9/bin-Q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt)