Kostým

Písať o kostýmoch je takmer zbytočné. Šaty sú odveká doména žien a vyznajú sa v tom. Zvyčajne presne vedia, kedy a aký kostým sa hodí a aké doplnky sú primerané.

Aj tu platí zásada, že ak neviete, či ste vhodne oblečená, asi nie ste. Kostým je (podobne ako u muža oblek) veľmi jasný komunikačný prostriedok. Nemali by ste ho podceňovať. Úspora nie je na mieste.

Ak chcete kostým čo najlacnejšie, sledujte obchody špičkových výrobcov, v ktorých sa predáva outlet. (V Rakúsku je napríklad obrovský outletový komplex Parndorf.) Za mimoriadne atraktívne ceny sa dajú kúpiť veľmi kvalitné kostýmy.

Kvalitný kostým nie je nejaké pánske – vlastne – dámske huncútstvo. Kvalita má svoj zmysel. Aj pri kostýmoch zvykne platiť staré známe tvrdenie, že najlacnejšie veci sú tie najdrahšie.

PHP error in Ad Inserter block 2 - Block 2
Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/home/clients/praca-ako.sk/!reklama/2017-intext-bublina.php) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/php73/:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.8.9/bin-Q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt)

Lacný kostým je spravidla spravený z mizerného materiálu. Po pár noseniach sa to prejaví. Začne byť pokrčený, vyťahá sa. Niekedy je materiál z ktorého kostým je tak nepríjemný, že máte pocit, ako keby ste si v ňom smrdeli.

Ďalším argumentom pre kostým z dobrého materiálu je pranie. Aby ste sa dobre cítili je potrebné kostým pomerne často prať. Voľte preto kostýmy z takých materiálov, ktoré stačí oprať v bežnej práčke, vyvesiť a bez žehlenia obliecť. Stojí za to si priplatiť za taký materiál. Inak si podchvíľou priplatíte za chemickú čistiareň a po pár čisteniach tam necháte toľko peňazí, že by ste za to kúpili druhý kostým…