Úspech v MLM

MLM biznis funguje, ak ho viete robiť. Máte v ňom reálnu šancu uspieť a dosiahnuť zaujímavý finančný príjem. Veľa sa naučíte. No musíte počítať s tým, že ani tu nemáte 100% istotu. Môžete sa snažiť, ale ak to nie je celkom to, čo chcete robiť, dlho nevydržíte. Preto zvážte, či je MLM pre vás tá správna cesta. Ak sa radi stretávate s novými ľuďmi, radi cestujete, môžete byť s touto prácou spokojní. Ponúkate totiž

  1. Niečo, čo si ľudia kupujú tak, či onak (takzvané musíš produkty, služby) a väčšinou im na značke nezáleží až tak, aby neboli ochotní skúsiť aj inú – tú, čo im ponúknete vy.
  2. Niečo čo sa bežne nepredáva – možnosť splniť si svoje sny. Ak vybudujete veľkú sieť, stanete sa finančne nezávislými a túto možnosť ponúkate spolu s výrobkami, táto šanca je „v cene“ výrobkov.

Tí, čo v MLM biznise už uspeli majú iný životný štýl, než im umožňovalo bežné zamestnanie, či podnikanie. Majú príjem, ktorý prevyšuje ich potreby. Môžu sa venovať svojím záujmom a nie len práci do úmoru. Stačí im, ak pracujú 2 dni do týždňa na rozvoji siete. Viem, znie to až tak dobre, že to mnoho ľudí považuje za nereálne. No pozrite si na niektorom obchodnom stretnutí úspešných lídrov MLM biznisu. Nájdete medzi nimi často veľmi úspešných podnikateľov. Neboli odkázaní „privyrobiť si“ popri zamestnaní. Pochopili, že práve táto obchodná príležitosť im môže v budúcnosti generovať nezanedbateľný finančný príjem, ktorý im bude plynúť bez toho, aby preň museli intenzívne pracovať.

Zdá sa vám to neuveriteľné? Zájdite na niektorý obchodný míting MLM firmy. Konajú sa často.

Stretnete tam ľudí, ktorí to už dokázali. Spýtajte sa ich, čo treba spraviť. Poradia vám radi a bezplatne. A, mimochodom, dosť pravdepodobne v publiku nájdete aj nejakých svojich známych.

Ľudia sa totiž nezvyknú chváliť tým, že sú aktívni v MLM biznise. Načo? Väčšinový názor na MLM biznis je, že je to podvod, pyramída, sekta, vymývanie mozgov… A tak je pravdepodobné, že mnohí vaši bývalí, či súčasní kolegovia, susedia, alebo trebárs bývalí spolužiaci v niektorom MLM systéme dávno podnikajú. Akurát nepociťujú potrebu chváliť sa tým na všetky strany. Viete si predstaviť taký rozhovor?

  • – Robím v MLM.
  • – Čo ti šibe?

A tak ľudia, ktorí v MLM robia o tejto veci väčšinou radšej iniciatívne mlčia.