Literatúra o MLM?

Ak si chcete zistiť viac informácií o MLM, odporučím vám niekoľko kníh, v ktorých sa tento systém predaja preberá podrobnejšie. Je dobré, ak si túto ponuku dôkladne preskúmate.

 • Ján Zbojek, Šlabikár . Podrobná kniha ukazujúca veľmi hlboký pohľad na fungovanie MLM.
 • Ivo Toman, viacero kníh. Autor v knihách Stroj na peníze a MLM dáva praktické rady, ako budovať tento biznis, ak už ste v ňom.

Všeobecnejší rozmer a pohľad majú tieto dve knihy:

 • Quain Bill, Síla profesionálních spotřebitelů – v nej autor upozorňuje na to, že bežná spotreba domácnosti (čistenie, pranie, drogéria…) nie je lacná. V prípade, že tovar kupujete v nákupnom centre, nič viac nezískate. No ak ho kupujete v sieti spotrebiteľov, môžete zároveň míňať i zarábať. Viem, znie to čudne ak ste o tomto koncepte ešte nepočuli. Ale je dobré zamyslieť sa, Možno vlastníte svoj dom. Kto ale dostáva z prevádzky vašej doimácnosti?
 • Kiyosaki Robert, Škola biznisu. V tejto knihe autori popisujú prečo je reálne dostupnou obchodnou príležitosťou pre mnohých ľudí. Dáva tipy, ako si vybrať vhodnú MLM spoločnosť.

Komentáre k článku: Literatúra o MLM?

 1. Jana 5. júna 2009

  Vrelo odporúčam tieto knihy. A hlavne tým “neveriacim” ….

 2. terina 5. marca 2011

  Mirku, smekám pred vaši schopnosti naslouchat a reagovat. Preji všechno dobré!

 3. Jana 30. apríla 2011

  Miro, po dlhšej dobe som sa začítala do Tvojich článkov, tentokrát o mlm. Sú skvelé ! Veeeeeeeľmi sa mi páči Tvoj štýl písania :-)

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: