Ako prebieha pracovn├Ż pohovor

Vo v├Ą─Ź┼íine spolo─Źnost├ş sa sklad├í z viacer├Żch ─Źast├ş a niekedy aj nieko─żk├Żch k├┤l. Vo ve─żk├Żch firm├ích sa po─Źas neho stretnete s nieko─żk├Żmi ─żu─Ćmi s r├┤znym zameran├şm. V prvej ─Źasti a v prvom kole pohovoru sa zv├Ą─Ź┼ía dostanete do kontaktu s personalistom. Jeho ├║lohou je zisti┼ą va┼íe osobnostn├ę a psychologick├ę predpoklady pre dan├║ poz├şciu, o ktor├║ sa uch├ídzate. Tu je d├┤le┼żit├ę s├║stredi┼ą sa na svoju soci├ílnu inteligenciu a spr├ívanie. Najd├┤le┼żitej┼íou vecou je sebaist├ę, ale hlavne pr├şjemn├ę vystupovanie.

Po─Źas rozhovoru s personalistom m├┤┼żu by┼ą v miestnosti pr├ştomn├ş aj ─Ćal┼í├ş ─żudia, ktor├ş maj├║ za ├║lohu preveri┼ą va┼íe odborn├ę predpoklady – ak je pohovor jednokolov├Ż alebo ak sme v niektorom z neskor┼í├şch k├┤l je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że sa pr├íve tu stretneme s na┼íim bud├║cim priamym nadriaden├Żm. V tejto odbornej ─Źasti pohovoru je potrebn├ę sa ─Źo najviac s├║stredi┼ą na kladen├ę odborn├ę ot├ízky a p├┤sobi┼ą ist├Żm a hlavne nie vystra┼íen├Żm dojmom.

Bud├║ci nadriaden├Ż mus├ş ma┼ą pocit, ┼że vo v├ís z├şska schopn├ęho, sk├║sen├ęho a v├Żkonn├ęho ─Źlena t├şmu.

Tie┼ż si dobre v┼í├şmajte ─żud├ş, s ktor├Żmi by ste mali v pr├şpade, ┼że uspejete, ├║zko spolupracova┼ą. Kolekt├şv je niekedy d├┤le┼żitej┼í├ş ako typ pr├íce, ktor├║ rob├şme a pr├íve to ak├Ż ─Źlovek je n├í┼í bud├║ci nadriaden├Ż n├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą pri rozhodovan├ş sa.
Nezanedbate─żnou vecou je tie┼ż pracovn├ę prostredie pon├║kan├ę firmou – ak je to mo┼żn├ę a vy sa nach├ídzame v neskor┼íom kole pohovoru alebo je u┼ż viac menej ist├ę, ┼że dostaneme ponuku na spolupr├ícu mal by n├ím zamestn├ívate─ż na po┼żiadanie uk├íza┼ą na┼íe bud├║ce pracovisko.

Pridajte komentár:

Nap├ş┼íte v├í┼í koment├ír k ─Źl├ínku...

Vypl┼łte e┼íte: