Registrácia na pracovné portály

Jedným zo spôsobov ako si rozšíriť možnosti a zvýšiť šance pri hľadaní práce je registrovať sa na niektorý z pracovných webov. Pracovné weby fungujú ako databázy životopisov od ľudí hľadajúcich prácu a databázy firiem hľadajúcich zamestnancov. Životopis môžete pridať do systému v oboch situáciách, či už ste prihlásený alebo nie. Ak pridáte životopis ako registrovaný užívateľ, obvykle máte neskôr možnosť svoj životopis spravovať. Môžete editovať, deaktivovať v prípade, že sa zamestnáte alebo ho aktivovať na ďalšie obdobie, ak uplynie lehota jeho zverejnenia.

Potenciálny zamestnávateľ sa môže cez zadané kritéria dostať k vášmu životopisu, kontaktovať vás a pozvať na pracovný pohovor. Taktiež vy môžete osloviť vybranú firmu a poslať svoj životopis. Pracovné portály uľahčujú vyhľadávanie a komunikáciu medzi potenciálnym zamestnávateľom a zamestnancom.

Komentáre k článku: Registrácia na pracovné portály

  1. Jana Smugalova 29. mája 2011

    Dobry den.Chcem vam priblizit co ma bavi a v akej oblasti by som sa chcela dalej zdokonalovat a pracovat.Zaujima ma ruska kultura a hlavne rusky jazyk.Viem pomerne dobre prekladat clanky z ruskeho jazyka do slovenskeho.Pekne napisem text aj ruskym pisanym pismom.Viem,ze dnes sa to uz velmi nepouziva.Mam este zalubu,ktora ma bavi a tou je vysivanie krizikovym stehom.Viem vysivat rozne vzory na male obrazky,obrazy,obrusy.Ak by mal niekto zaujem,napiste mi.Dakujem.Jana.

  2. Jana Žalúdková 1. júna 2011

    Dobrý deň. Chcela by som vám ponúknuť svoje schopnosti, v ktorých som dobrá. Mám strojopis a pomerne rýchlo píšem na počítači, takže v prípade potreby môžem ponúknuť prepis textov. Som vyštudovaná zdravotná sestra a teraz aktuálne som na rodičovskej dovolenke, tak by som vedela poradiť nejakým mamičkám. Ovládam anglický jazyk na pokročilej úrovni. V prípade záujmu o ktorúkoľvek oblasť, napíšte mi. Ďakujem. Jana

  3. Nadežda Petrusová 14. apríla 2014

    Dobrý deň. Veľmi rada vyšívam na krížiky , ak by mal niekto záujem rada vyšijem . Dakujem Nadežda.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Meno alebo prezývka
Email (nezobrazí sa)